Новини


                                                                                                                                                      

 Більше новин тут

Наш ліцей на форумі

Сьогодні у Льодовому палаці Сєвєродонецька відбувся Перший обласний презентаційний форум «Живи та працюй в Україні».  Про його мету красномовно говорить сама назва.

Учасниками форуму стали представники закладів професійно-технічної і вищої освіти Луганщини, старшокласники загальноосвітніх шкіл, підприємства області та громадські організації.

Долучився до форуму і Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей. Всі бажаючі могли дізнатися про професії, яким навчають у нас, а також взяти участь у майстер-класі з оздоблення інтер’єру чи спробувати сили у зварюванні.

Більше вражень у світлинах: СПБЛ на форумі "Живи та працюй в Україні"

16.10.2019

 

До Дня захисника України

11 жовтня у нашому місті і області вшановували захисників України. До обласних заходів з нагоди цього свята долучилися й здобувачі освіти Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею.

Оскільки ж День захисника України співпадає у нашій країні з Днем українського козацтва і святом Покрова Пресвятої Богородиці, покровительки козаків, в самому навчальному закладі пройшла ще й виховна година «Свято Покрова».

13.10.2019

 

 

У нас буде філія технікуму?

Третього жовтня відбулася зустріч виконуючого обов’язки міського голови Вячеслава Петровича Ткачука з заступником директора з виробничої роботи Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона Юрієм Степановичем Новіковим. 

Йшлося про можливість навчання на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею професіям «технолог зварювального виробництва» і «технік-дефектоскопіст».

Зацікавлена розмова у міськвиконкомі мала логічне продовження вже у стінах самого ліцею. Тут директор СПБЛ Борис Якович Гречишкін ознайомив Юрія Степановича з відкритим минулого року сучасним навчально-практичним центром з професій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», а здобувачі освіти змогли задати свої питання щодо перспектив і умов подальшого навчання як у Дніпрі, так і у Сєвєродонецьку. 

На думку хлопців-зварників, це було б дуже добре – продовжити навчання до освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у рідних стінах, поруч з домом.

Дорослі ж зголосилися об’єднати зусилля, щоб у молоді Сєвєродонецька якомога швидше з’явилася така змога. А на щастя ще й вдарили у церковного дзвона.

А наступного дня було підписано й Тристоронній меморандум щодо відкриття філії технікуму.

Більше фото тут

04.10.2019 


Можна перевірити

Хто бажає переглянути вірні відповіді на запитання минулого інтелектуального марафону - вам сюди: Люблю і знаю Україну.

 29.09.2019

Аж ось і нагороди

З 16 по 20 вересня у ліцеї тривав  «Олімпійський тиждень»: здобувачі освіти  змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

Усі групи  взяли участь у змаганнях під назвою «День бігуна». Тут І місце серед юнаків посів здобувач освіти Андрій Колєснік, а серед дівчат – Дар’я Кошелева; ІІ місце у Ярослава Хлипало і Дмитра  Щербакова.

У  «День метальника» І місце виборов Руслан Бабаєв, ІІ місце - Денис Височін, на ІІІ місці - Олександр Бойко та Вадим Черножуков.

У «День силача» місця розподілилися так: на першому - Богдан Ромах, на другому - Вадим Черножуков, на третьому - Владислав Кутько, Владислав Хлипало, Нікіта Авраменко, Анастасія Шамрай.

У вікторині «Знавець Олімпіад» попереду Денис Височин. На другому місці - Олег Гончаров і Станіслав Пєлєшко, на третьому - Альона Сівоконенко.

Як бачите, Олімпійський тиждень  був насиченим, цікавим та змістовним, а здобувачі освіти з гарним настроєм та масою позитивних емоцій брали участь у змаганнях.

Ми ще раз побачили, що в нашому ліцеї зростає сильна, спритна і смілива молодь. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Більше фото внизу сторінки. 

25.09.2019 

Вітаємо нового голову учнівського самоврядування

За результатами підрахунку голосів на вчорашніх виборах головою учнівського самоврядування «Крок у майбутнє» вдруге став Едуард Помеліло (на фото), який навчається на ІІІ курсі за професією «Електрогазозварник, газорізальник».

Едуард – людина відповідальна, наполеглива, старанна і цілеспрямована. Юнак має активну життєву позицію, займається спортом, є учасником художньої самодіяльності. Життєве гасло Едуарда: «Ніколи не зупинятися на досягнутому».

На запитання, навіщо Едуардові отой клопіт – учнівське самоврядування – відповідь проста:

– Маю бажання розширити коло спілкування і чимось допомогти ліцею.

        Чому, на твою думку, вдруге обирають саме тебе?

        Про це краще б запитати тих, хто за мене голосував. А втім, думаю, що мене просто добре знають: мешкаю у гуртожитку, з усіма спілкуюся, з усіма товаришую – й з однокурсниками, і з новачками з першого курсу. Мабуть це і стало вирішальним.

        А який стиль керівництва тобі ближчий – демократичний чи авторитарний, диктаторський?

        Вважаю за краще домовлятися і до всього підходити з позитивом. Цього ж зичу й іншим.

 

 25.09.2019