Запрошуємо на випускний!


Життя – дивовижна і чудова річ: вчора ми мали День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, а сьогодні маємо радість – випускний. Мабуть, для того, щоб краще дбати про мир.
Карантин вніс ложечку дьогтю у нашу діжечку меду, зібратися разом ми не маємо змоги, тож гайда на канал ліцею на YouTube, обираємо плейлист, а в ньому – Випускний - 2020 і тиснемо "Показати все" або прямо зараз переходимо за посиланням, наведеним на цій сторінці.

Шановні ліцеїсти, увага!


Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 25.05.2020 р. №1/9-271 Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації рекомендує розпочати з 01.06.2020 року освітній процес у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з дотриманням відповідних вимог карантину.
Для уточнення графіку освітнього процесу здобувачам освіти необхідно зв’язатися з керівниками груп.

Адміністрація ДНЗ "СПБЛ"

29.05.2020

Дякуємо за дружню допомогуНаближається День захисту дітей. Втім, принаймні частині з них допомога не завадить без огляду на календар. І добре, коли у таких дітей є справжній друг, а у нього – також друзі. Тоді вибудовується такий собі ланцюжок доброти і взаємної допомоги.

Всесвітній день вишиванкиВсесвітній день вишиванки святкується щороку в третій четвер травня (завтра саме він, можете готувати ошатне етнічне вбрання).

Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу


18 травня в Україні – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народe.
1944-го року у цей день розпочалася депортація 238,5 тисяч татар з Криму до Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Марійської АРСР, на Урал, в Костромську область Росії.
Тривала вона два дні і на довгі роки змінила звичний уклад життя цілого народу.
Департамент освіти і науки Луганської ОДА пропонує переглянути з цього приводу фільми "Чужа молитва" та "Хайтарма".
Ось посилання на один з них

RSS-материал