Цільова педагогічна нарада...


...з правового та національно-патріотичного виховання відбулася сьогодні у ліцеї. Доповідала О.В. Скляніченко. Між іншим поділилася Олена Володимирівна й досвідом використання робочих зошитів з заздалегідь підготованими вчителем завданнями на уроках громадянської освіти. А ще торкнулася можливостей, які надають у цьому плані блоги викладачів та класних керівників.
Крім того на нараді йшлося про моніторинг навчальної діяльності з предметів, з яких проводиться ЗНО, та профілактику травматизму серед здобувачів освіти.
26.02.2020

Рідна мова – пісня солов’їна


Насиченою позитивними емоціями та змістовною виявилася відкрита виховна година, підготована С.А. Букреєвою разом з групою №10 до Міжнародного дня рідної мови.

Присутнім (а запросили й групу №1) нагадали історію цього Дня, запропонували вірші про рідну мову (вона у кожного своя), пісні українською у виконанні тріо Мареничів, Олега Вінника, Світлани Весни. Знаменитостям підспівували й самі педагоги - зокрема Світлана Анатоліївна і Валентина Олександрівна Куценко.

Були й цікаві завдання для молоді – щоб розширити запас слів.

Склали заключний іспит зварники,..


...які навчалися за вечірньою формою. Як це відбувалося – на світлинах.
Просимо звернути увагу: серед цих здобувачів освіти і дорослі люди, які вже працюють на підприємствах та вирішили опанувати ще одну професію, і юнаки, які поєднують у нашому ліцеї навчання за денною і вечірньою формами.
Чим більше вмієш – тим легше працевлаштуватися і реалізувати себе.

Ангели пам’яті


Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею долучилися до Всеукраїнської акції "Ангели пам’яті" до Дня Героїв Небесної Сотні та взяли участь у заході, організованому до цієї дати облдержадміністрацією.

З днем народження, Дмитре Йосиповичу!


Сьогодні рада ветеранів нашого ліцею на чолі з Володимиром Дмитровичем Альошиним привітала з днем народження Дмитра Йосиповича Долотова.

Дмитро Йосипович пройшов Велику Вітчизняну війну, нагороджений кількома орденами і медалями, визволяв від фашистської навали не лише рідну країну, а й Румунію, Австрію, Чехію, брав участь у боях з Японією. До сих пір ветеран носить у собі осколок, який дістав його на вулицях Києва. Але ніколи не втрачає оптимізму.

Нас відвідала Генеральний директор Директорату професійної освіти


Шостого лютого Сєвєродонецьк відвідала Генеральний директор Директорату професійної освіти І.В. Шумік. Ознайомилася Ірина Володимирівна і з матеріально-технічною базою нашого ліцею, оглянувши кілька навчальних кабінетів, майстерні – зварювання та штукатурну, читальний зал, гуртожиток.
07.02.2020

У ногу з часом


Хочеш добре заробляти – крокуй у ногу з часом: набувай нових навичок, опановуй нове обладнання та нові технології. Семінар і майстер-класс щодо особливостей зварювання алюмінію на сучасному устаткуванні провели сьогодні на базі зварювального центру нашого ліцею представники фірми "Fronius".
06.02.2020

Читаємо вголос


П’ятого лютого - Всесвітній день читання вголос. Виявляється це так приємно – зібратися разом у ресурсній кімнаті ліцею і послухати оповідання, підготовані бібліотекарем Н.Г. Авєріною, а потім і самим почитати товаришам.
Наступного дня читання продовжилося - вже у читальній залі, для медіаторів.
06.02.2020

Продовжуємо популяризувати робітничі професії


Профорієнтаційні тренінги з популяризації робітничих професій тривають. Днями наш викладач В.О. Куценко відвідала загальноосвітню школу у с. Єпіфанівка. А сьогодні цілий десант висадився у Новоайдарі для спілкування з учнями дев’ятого та одинадцятого класів обласної санаторної школи-інтернату.

Щасти вам, наші зварники!


Слідом за Т.О. Ковчуженко випускає свою групу й Б.В. Ситник. Сьогодні його електрозварники ручного зварювання, газозварники захищали свої дипломні роботи та демонстрували комісії зразки, зварені спеціально до випуску. Звичайно ж, хвилювалися. І самі хлопці, і комісія.

І тільки по обіді настала нагода трішечки вгамувати нерви і ще раз переконатися: в ліцеї цінують кожного. Проводжали хлопців сьогодні всі разом – теплими словами, приємними спогадами і побажаннями добра та успіху.

31.01.2020

RSS-материал