Диво власноручНе знаємо, у кого як, а у нас уже передсвятковий настрій. А починалося все досить буденно.
Фото від старшого майстра Тетяни Аніщенко.
І хай всім щастить!

Добіг кінця і Тиждень інформатики


Ось і добіг кінця Тиждень інформатики. Сьогодні - підсумкове заняття з презентацією проектів ліцеїстів.І присвячені ті проекти зимовим святам та народним традиціям, пов’язаним з ними.

Продовжуємо мандрувати школами


І знову ми у гостях. Цього разу розповідаємо про робітничі професії у школі №17. Майстер-клас з декору проводять майстер виробничого навчання Т.О. Ковчуженко та без п’яти хвилин випускники ліцею Дмитро Островерхий та Влад Нікітін.

З нагородами визначилися


Аж ось і ще купка наших зірочок: переможців конкурсу малюнків, шашкового турніру та інших. Серед них і наш Нобелевський лауреат 2019 року – Альона Сивоконенко. Вітаймо всіх і прагнемо наслідувати приклад!

Пропагуємо робітничі професії


Cьогодні з ранку у нас були гості. На тренінг з профорієнтаційної роботи завітали учні середньої школи № 4. Після зустрічі з психологом ліцею (мета якої – популяризація робітничих професій) на старшокласників чекали майстер-класи у навчально-практичних центрах ліцею. Про враження свідчать світлини.

А вам також подобається футбол?


Сьогодні – Всесвітній день футболу. Волонтери загону "Милосердя" нашого ліцею привітали зі святом футболісток Діану Хилько та Дар’ю Реку, які років шість вже займаються цим видом спорту і грають за "Луганочку".
А як саме грають, можете побачити на власні очі 14 грудня о 9.00 у Льодовому Палаці спорту.

Від права - до інформатики


Всеукраїнський тиждень права у нашому ліцеї виявився багатогранним: від конкурсу малюнків про те, як, на думку здобувачів освіти, виглядає добро, і вікторини з питань права до відкритої трибуни, коли кожен міг отримати відповідь від викладача історії та права О.В. Скляніченко. Говорили про близьке: чи можна безкарно палити і де саме; чи варто пропускати уроки – і яким може бути штраф для батьків за безвідповідальність неповнолітніх дітей та інше.

До Дня Збройних Сил


До Дня Збройних Сил України у ліцеї організували турнір серед тих, хто полюбляє шашки.
06.12.2019

Медіатори навчаються


Медіатор, як і хороший лікар, має постійно навчатися. Що і роблять представники служби порозуміння нашого ліцею.
05.12.2019

RSS-материал