Наш ліцей на форумі


Сьогодні у Льодовому палаці Сєвєродонецька відбувся Перший обласний презентаційний форум «Живи та працюй в Україні». Про його мету красномовно говорить сама назва.

Учасниками форуму стали представники закладів професійно-технічної і вищої освіти Луганщини, старшокласники загальноосвітніх шкіл, підприємства області та громадські організації.

До Дня захисника України


11 жовтня у нашому місті і області вшановували захисників України. До обласних заходів з нагоди цього свята долучилися й здобувачі освіти Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею.
Оскільки ж День захисника України співпадає у нашій країні з Днем українського козацтва і святом Покрова Пресвятої Богородиці, покровительки козаків, в самому навчальному закладі пройшла ще й виховна година «Свято Покрова».
13.10.2019

У нас буде філія технікуму?


Філія технікуму-6
Третього жовтня відбулася зустріч виконуючого обов’язки міського голови Вячеслава Петровича Ткачука з заступником директора з виробничої роботи Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона Юрієм Степановичем Новіковим.

Йшлося про можливість навчання на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею професіям «технолог зварювального виробництва» і «технік-дефектоскопіст».

Наші навчально-практичні центри


Перейшовши за посиланням, Ви можете докладніше ознайомитися з нашою навчально-практичною базою:
Сєвєродонецький регіональний навчально-практичний будівельний центр
Навчально-практичний центр зварювання

Можна буде перевірити


Хто бажає переглянути вірні відповіді на запитання минулого інтелектуального марафону - вам сюди: Люблю і знаю Україну.

29.09.2019

Вітаємо нового голову учнівського самоврядування


За результатами підрахунку голосів на вчорашніх виборах головою учнівського самоврядування «Крок у майбутнє» вдруге став Едуард Помеліло (на фото), який навчається на ІІІ курсі за професією «Електрогазозварник, газорізальник».

Едуард – людина відповідальна, наполеглива, старанна і цілеспрямована. Юнак має активну життєву позицію, займається спортом, є учасником художньої самодіяльності. Життєве гасло Едуарда: «Ніколи не зупинятися на досягнутому».

Аж ось і нагородиЗ 16 по 20 вересня у ліцеї тривав «Олімпійський тиждень»: здобувачі освіти змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

Усі групи взяли участь у змаганнях під назвою «День бігуна». Тут

  • І місце серед юнаків посів здобувач освіти Андрій Колєснік, а серед дівчат – Дар’я Кошелева;

Хто очолить учнівське самоврядування?Сьогодні у нашому ліцеї важливий день – вибори голови учнівського самоврядування. Кандидатів двоє:

  • Едуард Помеліло (ІІІ курс) і
  • Юрій Густодим (ІІ курс).

Обидва зарекомендували себе з позитивного боку: доброзичливі, відповідальні; обидва прагнуть дій і змін.

24.09.2019

З любов’ю до країни


У жовтні кілька знаменних дат: День людей похилого віку, День музики, День вчителя, День захисника України. В очікуванні останнього у ліцеї й розпочато перший тур інтелектуального марафону «Люблю і знаю Україну». Сьогодні змагалися перші три групи: 3, 7 й 11.

Більше фото (і з наступного дня також) внизу сторінки.

24.09.2019

Мир розпочинається з доброго настрою


1981 року Генеральна Асамблея ООН проголосила третій вівторок вересня Міжнародним днем миру і присвятила його зміцненню миру всередині держав і народів та між ними. З 2002 року Міжнародний день миру відзначається щороку 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насилля.

У Сєвєродонецькому професійному будівельному ліцеї також підтримали цю добру ідею і запропонували у понеділок кожному – учню і працівнику – символічно підтвердити прийнятний для нього спосіб розв’язання конфліктів.

RSS-материал