Розклад занять на час карантину (ІІІ курс)



Дні тижня


Третій курс


Гр. № 2


Гр. № 7

Предмет Каб. Викладач Предмет Каб. Викладач
Понеділок Осн. енерго. 7 Яструбинський С.М. Фіз-ра с/з Собакарь В.Д.
Осн. енерго. 7 Яструбинський С.М. Фіз-ра с/з Собакарь В.Д.
Математ. 9 Руднєва Т.М. Охор. праці 14 Лимарева Л.Б.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Технології 8 Дейнега І.М.
Математ. 9 Руднєва Т.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Фіз-ра с/з Собакарь В.Д. Укр. літ. 18 Куценко В.О.
Укр. літ. 18 Куценко В.О.
Творчість 13 Букреєва С.А.
Вівторок Укр. літ. 18 Куценко В.О. Технології 8 Дейнега І.М.
Укр. літ. 18 Куценко В.О. Зах. Вітчизни 7 Яструбинський С.М.
Астрономія 20 Плічко В.В. Матем. 9 Руднєва Т.М.
Укр. літ. 18 Куценко В.О. Матем. 9 Руднєва Т.М.
Матем. 9 Руднєва Т.М. Укр. літ. 18 Куценко В.О.
Матем. 9 Руднєва Т.М. Укр. мова 18 Куценко В.О.
Укр. літ. 18 Куценко В.О. Інф. тех. 8 Дейнега І.М.
Укр. мова 18 Куценко В.О.
Cереда Біологія 17 Сердюкова О.І. Математ. 9 Руднєва Т.М.
Біологія 17 Сердюкова О.І. Математ. 9 Руднєва Т.М.
Математ. 9 Руднєва Т.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Ін. мова 18 Бойкова Н.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Зарубіж. літ. 6 Сєдих Р.С.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Математ. 9 Руднєва Т.М.
Фіз-ра с/з Собакарь В.Д. Зарубіж. літ. 6 Сєдих Р.С.
Ін. мова 18 Бойкова Н.М.
Четвер Основи енерго. 7 Яструбинський С.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Основи енерго. 7 Яструбинський С.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Творчість 13 Букреєва С.А.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Зах. Вітчизни 7 Яструбинський С.М.
Укр. літ. 18 Куценко В.О. Інф. тех. 8 Дейнега І.М.
Укр. мова 18 Куценко В.О. Фіз-ра с/з Собакарь В.Д.
Матеріал. 11 Малахов В.В. Фіз-ра с/з Собакарь В.Д.
Спецтех. 11 Малахов В.В.
П’ятниця Біологія 17 Сердюкова О.І. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Інф. технол. 8 Дейнега І.М. Спецтех. 13 Букреєва С.А.
Фіз-ра с/з Собакарь В.Д. Творчість 13 Букреєва С.А.
Основи енерго. 7 Яструбинський С.М. Творчість 13 Букреєва С.А.
Основи енерго. 7 Яструбинський С.М. Укр. літ. 18 Куценко В.О.
Спецтех. 11 Малахов В.В. Укр. літ. 18 Куценко В.О.
Екологія 17 Сердюкова О.І. Зах. Вітчизни 7 Яструбинський С.М.