Такий звичайний насичений деньСереда у Сєвєродонецькому професійному будівельному ліцеї зазвичай розпочинається з лінійки, на якій до колективу доводиться інформація, яка стосується всіх. Сьогодні, наприклад, було чимало приємного.

По-перше, ліцей отримав подяку від Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» за примноження шляхетних традицій доброчинності та милосердя, активну участь у благодійній акції «Назустріч мрії VII».

По-друге, підбито підсумки конкурсу відеороликів до Дня ООН. Переможці (на фото нижче) отримали нагороди.

По-третє, у ліцеї розпочинається опалювальний сезон.

Після уроків ті, хто опановує професію електрогазозварника, газорізальника висаджували дерева навколо корпусу. Завтра роботу продовжать оздоблювальники – саджанців припасли на всі групи. Акція присвячена 75-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ближче ж до третьої години дня розпочався майстер-клас з баскетболу з елементами фізпідготовки. Його для всіх бажаючих провів тренер з баскетболу, волонтер Андрій Сторчак. «Моя мета – не просто навчити підлітків грі, а зацікавити їх здоровим способом життя», – говорить Андрій Олександрович. Що ж, чекаємо на зустрічний відгук ліцеїстів.
30.10.2019

  • Саджаємо дерева.jpg