Продовжуємо популяризувати робітничі професії


Профорієнтаційні тренінги з популяризації робітничих професій тривають. Днями наш викладач В.О. Куценко відвідала загальноосвітню школу у с. Єпіфанівка. А сьогодні цілий десант висадився у Новоайдарі для спілкування з учнями дев’ятого та одинадцятого класів обласної санаторної школи-інтернату.

Найбільше уваги старшокласників дісталося майстру виробничого навчання І.Є. Лінчуку, який надав дітям змогу спробувати свої сили на тренажері для підготовки зварників. Зацікавила школярів і розповідь викладача О.В. Скляніченко про професії нашого ліцею. Крім того, діти переглянули відео про центр зварювання ліцею, з майстер-класом Т.О. Ковчуженко з декору та з зразками малярних робіт, виконаних нашими здобувачами освіти під час практики.

Сподобався школярам і ролик «Наш ліцей – найкращий», знятий Артуром Крохмалем, Данилом Щербаковим та Владиславом Кутьком, тим більш, що Данило і Владислав – випускники цієї школи.

Гостям же люб’язно запропонували оглянути спальний корпус, зали для занять хореографією і оздоровчою фізкультурою, швейну майстерню та ще багато чого, що забезпечує дітям родинний затишок, необхідне оздоровлення та створює умови для різнобічного розвитку.

Сподіваємося й на подальшу дружбу.

04.02.2020