З днем народження, Дмитре Йосиповичу!


Сьогодні рада ветеранів нашого ліцею на чолі з Володимиром Дмитровичем Альошиним привітала з днем народження Дмитра Йосиповича Долотова.

Дмитро Йосипович пройшов Велику Вітчизняну війну, нагороджений кількома орденами і медалями, визволяв від фашистської навали не лише рідну країну, а й Румунію, Австрію, Чехію, брав участь у боях з Японією. До сих пір ветеран носить у собі осколок, який дістав його на вулицях Києва. Але ніколи не втрачає оптимізму.

Ранок розпочинає з фіззарядки і чашечки кави, полюбляє прогулянки на свіжому повітрі. А от палити кинув вже давно – на вимогу дружини. «А як щодо алкоголю?» – жартома цікавимося ми. І чуємо у відповідь: «Набирався через край за свої роки лише двічі: коли дізнався про Перемогу над Німеччиною і коли скінчилася війна. Всю решту часу – дотримувався міри».

А от працював весь час багато і сумлінно, зокрема і в профтехосвіті: навчав дітей професії і захисту Вітчизни. І навіть зараз, у такому поважному віці, Дмитро Йосипович намагається не сидіти, зовсім склавши руки. А ще радіє тому, що завжди поруч вірний друг Галина Микитівна – і потурбується щодня, і під час хвороби нагляне, і просто словом підбадьорить, як і має бути у родині.

18.02.2020