Запрошуємо на випускний!


Життя – дивовижна і чудова річ: вчора ми мали День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, а сьогодні маємо радість – випускний. Мабуть, для того, щоб краще дбати про мир.
Карантин вніс ложечку дьогтю у нашу діжечку меду, зібратися разом ми не маємо змоги, тож гайда на канал ліцею на YouTube, обираємо плейлист, а в ньому – Випускний - 2020 і тиснемо "Показати все" або прямо зараз переходимо за посиланням, наведеним на цій сторінці.

На практиці без п’яти хвилин випускникиЦього року практика у ліцеїстів - з оглядом на карантин. Ось так працюють оздоблювачі на пр. Космонавтів, 7а: у масках, невеличкими групками, на відстані один від одного.
А полагодити тут необхідно сходи на ганочки та самі ганочки. Роботи чимало – у будинку вісім під’їздів. Тож дівчата і хлопці під керівництвом майстра виробничого навчання Любові Василівни Мікової час не марнують: стають до роботи відразу, щойно мешканці пройдуть на ранкову зміну.
05.06.2020

Вже вітаємо й Анастасію!


Сьогодні приз за перемогу в конкурсі "Шевченківська жінка" серед ліцеїсток отримала Анастасія Шамрай.
Настя – таке собі сонечко, поряд з яким тепло кожному. Щира, завжди оптимістично налаштована, активна, спортивна, артистична. А якщо стане до роботи, то у її майстра Любові Миколаївни Синенко – жодних нарікань: старанна та акуратна, працює завзято.

Призи вже й у Івана Овчарова та Дар’ї РекиУ Івана Овчарова сьогодні справжнє свято захисту дітей – з подарунками. Іванко, як ви пам’ятаєте, виграв під час карантину онлайн пазлопад до Великодня. Крім того, у хлопця чимало й інших чеснот: старанний у навчанні, активний, ввічливий і товариський - як і годиться справжньому ліцеїсту-будівельнику.

Вручив нагороду методист ліцею Віктор Васильович Плічко.

Шановні ліцеїсти, увага!


Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 25.05.2020 р. №1/9-271 Департамент освіти і науки Луганської облдержадміністрації рекомендує розпочати з 01.06.2020 року освітній процес у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з дотриманням відповідних вимог карантину.
Для уточнення графіку освітнього процесу здобувачам освіти необхідно зв’язатися з керівниками груп.

Адміністрація ДНЗ "СПБЛ"

29.05.2020

Дякуємо за дружню допомогу


Наближається День захисту дітей. Втім, принаймні частині з них допомога не завадить без огляду на календар. І добре, коли у таких дітей є справжній друг, а у нього – також друзі. Тоді вибудовується такий собі ланцюжок доброти і взаємної допомоги.
25 травня допомога у вигляді продуктових наборів прийшла і до наших ліцеїстів пільгових категорій. Щира дяка за це нашому тренеру-волонтеру Олександру Сергійовичу Тургунову та його друзям.
28.05.2020

Призи дістаються переможців


І ще один подарунок дістався-таки сьогодні свого господаря. Приз за перемогу у вікторині до дня народження Тараса Шевченка, яка проходила ще до карантину, отримав Денис Височин – дуже старанний у навчанні обраній професії, товариський і активний ліцеїст. А вручив його методист нашого навчального закладу Віктор Васильович Плічко.
Наші вітання Денису!

Кращий блог класного керівника – блог Т.М. Руднєвої


Минулої осені класні керівники нашого ліцею взялися за створення блогів, за допомогою яких вони могли б повсякчас і всюди бути на зв’язку з своїми учнями та їхніми батьками: інформувати, підтримувати, піклуватися, за потреби підказувати чи застерігати і просто висловлювати свою безумовну любов до вихованців.

Всесвітній день вишиванкиВсесвітній день вишиванки святкується щороку в третій четвер травня (завтра саме він, можете готувати ошатне етнічне вбрання).

Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу


18 травня в Україні – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народe.
1944-го року у цей день розпочалася депортація 238,5 тисяч татар з Криму до Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Марійської АРСР, на Урал, в Костромську область Росії.
Тривала вона два дні і на довгі роки змінила звичний уклад життя цілого народу.
Департамент освіти і науки Луганської ОДА пропонує переглянути з цього приводу фільми "Чужа молитва" та "Хайтарма".
Ось посилання на один з них

RSS-материал