Учнівське самоврядуванняМій вибір – мій успіх


Сьогодні наш ліцей взяв участь у міському фестивалі учнівських і шкільних команд "Мир профессий: мой выбор – мой успех". Неля Олексіївна Гордієнко і Едуард Помеліло роздавали флаєри, демонстрували відео "Наш ліцей - найкращий" (https://www.youtube.com/watch?v=fko8ncjQzI4), зняте ліцеїстами. У підсумку отримали грамоту і подарунок від міського центру зайнятості.
27.11.2019


Хто очолив "Милосердя"У нашому ліцеї існує волонтерський загін "Милосердя", завдання якого - бути саме там, де потрібна допомога.

Отже, до вибору голови загону у колективі навчального закладу підходили дуже виважено.

Тим приємніше, що очолила загін першокурсниця - здобувачка освіти групи №1, майбутній штукатур, лицювальник-плиточник, маляр Альона Сівоконенко.

Сьогодні на лінійці дівчині урочисто вручено посвідчення голови загону.
23.10.2019


Вітаємо нового голову учнівського самоврядування


За результатами підрахунку голосів на вчорашніх виборах головою учнівського самоврядування «Крок у майбутнє» вдруге став Едуард Помеліло (на фото), який навчається на ІІІ курсі за професією «Електрогазозварник, газорізальник».

Едуард – людина відповідальна, наполеглива, старанна і цілеспрямована. Юнак має активну життєву позицію, займається спортом, є учасником художньої самодіяльності. Життєве гасло Едуарда: «Ніколи не зупинятися на досягнутому».

На запитання, навіщо Едуардові отой клопіт – учнівське самоврядування – відповідь проста:

– Маю бажання розширити коло спілкування і чимось допомогти ліцею.

– Чому, на твою думку, вдруге обирають саме тебе?

– Про це краще б запитати тих, хто за мене голосував. А втім, думаю, що мене просто добре знають: мешкаю у гуртожитку, з усіма спілкуюся, з усіма товаришую – й з однокурсниками, і з новачками з першого курсу. Мабуть це і стало вирішальним.

– А який стиль керівництва тобі ближчий – демократичний чи авторитарний, диктаторський?

– Вважаю за краще домовлятися і до всього підходити з позитивом. Цього ж зичу й іншим.

25.09.2019


Наш крок у майбутнє